PŘÍSLUŠENSTVÍ        kvalita - spolehlivost - tradice

SKLOPNÝ NÁVĚS

Návěs sklápěcí se používá k přepravě sypkého i kusového materiálu volně loženého, nebo v paletách. Je určen pro lesní a zemědělské hospodářství, zahradnictví, obecní úřady a všude kde je zapotřebí menší technika.


RADLICE

Přídavné zařízení je výborným pomocníkem při odhrnování sněhu z manipulačních prostor, zahradních ploch a komunikací. Neodpružené typy jsou vhodné i k rozhrnování zeminy, písku a podobně.


ZAMETACÍ KARTÁČ

Zametací kartáč se používá k zametání ulic, dvorů, továrních hal, sportovních ploch, parkovišť a všude tam, kde je upravený soudržný povrch.


SNĚHOVÁ FRÉZA YETTI

Robusní sněhová fréza je určena k odklízení sněhu z veřejných komunikací, ploch, hřišť a pod. Agreguje se k traktorům značky WISCONSIN nebo k traktorům s předním závěsem KAT 1N - 540 ot/min o minimálním výkonu 35 HP


PODKOPOVÝ STROJ

Silné, snadno ovladatelné přídavné zařízení pro každodenní nasazení. S nezávislým hydraulickým systémem poháněným vývodovým hřídelem. Zařízení je nesené, při práci se opírá o dvě hydraulicky ovládané nohy.


ČELNÍ NAKLADAČ

Čelní nakladač velmi odolné konstrukce určený k nakládání zeminy, sypkých hmot atd. Přídavné zařízení je snadno ovladatelné hydraulickým systémem přímo z kabiny.


PŘÍKOPOVÝ STROJ

Hydraulické příkopové stroje slouží ke snadné údržbě zeleně na hůře přístupných místech např. ze silnice. Seče trávu, rákosí, křoviny a menší náletové dřeviny. Nesmí se používat pro zdvihání nákladů, hloubící a demoliční práce.


MULČOVAČE

Mulčovače se používají k mulčování a drcení travní hmoty, likvidace slámy a listí. Jsou vhodné na větší plochy a k celoplošné údržbě luk, parků a veřejné zeleně.


ROZMETADLO KOMUNÁLNÍ

Velmi dobře se uplatňuje při posypu komunikací solí, ale i při rozmetání minerálních, granulovaných a práškových hnojiv. Konstrukce rozmetadla umožňuje rovnoměrné rozmetání po celé pracovní šířce.


ŠTĚPKOVAČE

Štěpkovače zahradního odpadu jsou určeny k likvidaci materiálů rostlinného původu, rostlinných zbytků a dřevní hmoty. Jsou výborným pomocníkem v sadech, zahradnitví, nebo pro komunální služby. Nadrcená hmota se používá na zakrytí porostů, nebo k topení.


PŮDNÍ VRTÁK

Půdní vrták slouží k vrtání důlků do soudržné půdy, bez velkých kamenů. Usnadňuje tak práci při výsadbě stromků, nebo oplocování zahrad a podobně


PLUHY NESENÉ

Pluhy jsou určeny k orbě na menších polnostech, sadech a vinicích. Hodí se pro lehčí a středně těžké půdy. Orebné těleso je svařeno z kvalitní oceli


ROTAČNÍ KYPŘIČ

Kypřič rotační zajišťuje mechanizaci na malých výměrách zemědělské půdy a v komunálních službách. Uplatní se i v zelinářství, nebo ovocnářství k předseťové přípravě půdy a ničení plevelů. Jeho výhodou je dobrá manipulovatelnost na menších pozemcích.


VYORÁVAČ BRAMBOR

Vyorávač brambor slouží k vyorávání brambor, jejich separaci od hlíny a položení na povrch vyoraného řádku. Další řádky se mohou vyorávat, aniž by se předchozí vyoraný řádek zasypal hlíńou, nebo poškodil.


BUBNOVÝ ŽACÍ STROJ

Bubnové žací stroje jsou určeny k sečení vysoké trávy a měkostéblích rostlin. Přídavné zařízení lze využít na středně velkých, rovných, nebo mírně zvlněných plochách. Žací část je sestrojena tak, že dokonale kopíruje terén a při nárazu na pevnou překážku je zabezpečena pružinovou pojistkou.


OBRACEČ A SHRNOVAČ PÍCE

Obraceč a shrnovač se používá k obracení a řádkování píce, shrabování sena, nebo vyhrabávání listí a mechu. Podle určité činnosti se nastavuje výška hrabice a rychlost pojezdu.


ROSIČ NESENÝ

Rosič se používá v zemědělství, zahradnicví, ve vinicich, nebo v ovocných sadech na postřik proti škůdcům. Moderní konstrukce zajišťuje přesné dávkování a tím dokonalou ochranu rostlin. Nastavitelné lopatky ventilátoru umožňují správno volbu množství vzduchu s ohledem na použitý postřik, prostředek a počasí.


POSTŘIKOVAČ NESENÝ

Postřikovač se používá v zemědělství, zahradnicví a vinicích k postřiku proti škůdcům, nebo přihnojování tekutými hnojivy.


LESNICKÝ NAVIJÁK

Lesní naviják je určen pro malé vlastníky lesa. Uplatní se i v komunálních službách při úklidu polámaných stromů a křovin z parků, kolem komunikací, nebo při vyprošťování vozidel.


ELEKTROCENTRÁLA

Elektrocentrála pro zemědělské využití, pro stavebnictví a veškeré aplikace, kde potřebujete dodávky elektrické energie nezávisle na distribuční síti a je k dispozici mechanizace se standardizovaným kardanovým spojení.